Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Форум

 

 Яздене (Riding)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ravenhill
Админ
Админ
Ravenhill


Posts : 16
Join date : 15.12.2009
Age : 32
Location : Bulgaria

Яздене (Riding) Empty
ПисанеЗаглавие: Яздене (Riding)   Яздене (Riding) I_icon_minitimeСъб Дек 19, 2009 1:51 pm

След достигане на определена степен от развитието си (ниво) всеки играч може да научи при инструктор как да язди определени животни (специфични за двете фракции). С това умение и след като си закупи желаното животно (Mount) всеки играч се придвижва из света на Warcraft за по-кратко време. Колкото повече riding skill (ездаческо умение) притежава даден играч, толкова по-бързи животни може да язди. В Отвъдните земи (Outlands) освен обикновените животни има и такива, с които може да се лети (правилото за "повече умение - по-бързо яздене" важи и тук). Освен стандартните за всяка раса mounts играчите могат да се сдобият и с уникални такива, ако подобрят репутацията си с някои от клановете или победят някои от босовете в играта.
Върнете се в началото Go down
http://wowbay.hit.bg
luks0r




Posts : 8
Join date : 29.01.2010

Яздене (Riding) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Яздене (Riding)   Яздене (Riding) I_icon_minitimeПет Фев 26, 2010 8:59 pm

Ами аз съм Aliance и в Storm Wind не мога да намеря трейнар за Riding или на Death Knight ridinga ми е мисля,че беше 225 и незнам как да го качвам. Можете ли да ми кажете нещо по въпроса .. ?
Върнете се в началото Go down
 
Яздене (Riding)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: World of Warcraft :: Професии-
Идете на: